Nové brožury pro pacienty: Přístup k moderním lékům

9. 3. 2018

Společně s ostatními organizacemi z nezávislé pacientské platformy Hlas pacientek, pomáhající ženám s metastatickou rakovinou prsu, jsme pro pacienty připravili dvě brožury, které by jim měly pomoci orientovat se v lékové politice.

Pozvánka na seminář

20. 3. 2017

Zveme Vás na seminář „Problematika lékových interakcí u seniorů“ pořádaný Výborem pro zdravotnictví PSP ČR pod záštitou místopředsedkyně výboru Mgr. Soni Markové.

Prague Onco 2017 - pacientská sekce

18. 1. 2017

V rámci konání 8. pražského mezioborového onkologického kolokvia proběhne v pacientské sekci diskuze na téma: Rozvinutí metastáz či relaps nemoci v rámci onkologického onemocnění.


 

Unie pacientů ocenila lékaře roku

2. 5. 2016

Ústav lékového průvodce gratuluje členovi správní rady. Prof. MUDr. Vladimír Tesař, DrSc., získal ocenění za celoživotní přínos v oboru nefrologie.

Revmatoidní artritida pohledem pacientů

3. 3. 2016

Jedním z hostů únorového diskuzního semináře sdružení Občan byla ředitelka Lékového průvodce, PhDr. Ivana Plechatá. Tématem setkání byly nové přístupy v léčbě revmatoidní artritidy

Nově na revmatoidní artritidu

11. 2. 2016

Zveme vás na diskusní setkání z cyklu „Dialogem k reformě“, které se bude konat ve středu 24. února 2016 v 15 hod. v budově NHÚ AV ČR.